This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Punchverses - Laj.c0.pl
30
Lip
2012
Spisałem już dawno tę kategorię na straty... a jednak!

Nie wiem jak zacząć, może od początku. W ostatnie niedzielne, spędzone samotnie w domu popołudnie przemogłem się aby w końcu coś nagrać. Z dwóch powodów. Po trochu dla siebie bo jedyne co w życiu nagrałem to 4 wersy, ścieżka z tą nagrywką została momentalnie usunięta po tym gdy usłyszałem swój głos ;D Ale nie wnikajmy w to głębiej. Drugim powodem było udowodnienie czegoś kilku osobom które nie wierzyły mi, że mam chu... kiepski głos ;) W ten oto sposób na bit trafiła ta oto zwrotka.

Kawałek nagrałem i "zmiksowałem"(nawet nie słychać żeby to było miksowane) samodzielnie w FL Studio na totalnym nieogarze. Niech przykładem będzie np. kompletny brak obeznania z Edisonem(wtyczka do nagrywania, samplowania itp.). Jedyne co w nim potrafię to nagrać wokal, przyciąć ścieżkę i zapisać ją jako wave.

Wiadomo, totalny ze mnie no-flow ale trudno od razu zajebiście nawijać. Niestety póki co nawet Erdo Presidento jest ode mnie lepszy he.

Dobra, możesz sprawdzić ten jednoodsłuchowy "track" poniżej. Ucieszy mnie jeśli zostawisz jakąś opinię, podpowiedź co mogę zmienić, poprawić. Wiem, że popełniam mnóstwo błędów, niektóre już sam wykryłem, ale samemu nie da się wyłapać wszystkiego, do tego potrzebna jest już pomoc osób trzecich, czyli m.in. Ciebie.

Raczej nieprędko(jeśli w ogóle) znów coś nagram, jednak gdybym miał uderzyć z kolejnym kawałkiem to może właśnie dzięki Twojej podpowiedzi będzie on bardziej przystępny dla ucha.

USUNIĘTO BO BYŁO TAK SŁABE ŻE ROZRYWAŁO MEMBRANY


Nick:

Pytanie kontrolne: Który bohater Matrixa ma dużo dzieci?

Komentarz:


23 lis 2013 00:45:41
W SUMIE NIE WIEM BO I TAK BYŁO TO LEPSZE NIŻ TWOJE SMUTY, KRULU GIMBUW.

Jak ty w ogóle odpowiedziałeś na pytanie kontrolne? Botów miało nie przepuszczać.
Laj
06 lis 2013 18:51:28
ZAWIODŁEŚ MNIE, CZEMU TO USUNĄŁEŚ
KRUL

Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze