This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Zdegustowany - Laj.c0.pl
20
Lip
2012
Dawno nie mialem takiego dziwnego problemu. Jestem świeżo po aktualizacji layoutu na tymże blogu, jednak w przeciwieństwie do localhosta tutaj nie wyglada to tak jak powinno.

Jeden z divów wraz z zawartością nie wyświetla się na swoim miejscu, zamiast stworzyć margines kartki papieru przylega do lewej strony. Choć odrzuciłem koncepcję według której powodem błędów miały być błędy html, jednak po spędzeniu dłuższego czasu nad walidatorem i wyeliminowaniu błędów(które zresztą nie należały do poważnych) problem nie minął. Drugą, znacznie bardziej prawdopodobną przyczyną mogły być reklamy które hosting wcina w treść strony, jednak po ich "usunięciu" problem pozostał. Myslałem też i jakimś niezamkniętym divie, jednak sprawdziłem kod tyle razy, że taka opcj nie wchodzi w grę. Możliwe, że powodem jest kod javascript który oblicza wysokośc strony aby wstawić odpowiedniej długości margines, za koncepcją tą przemawia przykładowo to, że margines w ogóle się nie wyświetla. Jednak JS działa na maszynie klienta, nie serwerze, ten argument skreśla również i ten pomysł.

Obecnie nie mam sił na walkę z tym, póki co muszę to tak zostawić, może kiedyś mnie olśni ale nie sądzę aby stało się to dosyć szybko.DODANO PO CHWILI


Jest! Jednak udało mi się rozwiązac problem. Popełniłem szkolny błąd, nie skopiowałem na serwer jednego pliku. Inna sprawa, że nie wiem nawet jakiego bo po prostu zaznaczylem wszystkie i skopiowałem ponownie. Po tej operacji wszystko wygląda w miarę znośnie.

Nick:

Pytanie kontrolne: Który bohater Matrixa ma dużo dzieci?

Komentarz:Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze