This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Chryzantemy Zlociste - Laj.c0.pl
05
Maj
2015
Zastanawiam się...Chyba nadchodzi ten czas by położyć je na grobie Mary Jane. Powiało grozą, mili ludzie tak nie majo, ale nie jestem miły. Po ganji jestem bezpośredni wchuj. Tlumaczę się hajem i mówię wszystkim, że to jest be, ale ta szczerość to tak naprawdę cnota, szkoda że człowiek musi się znieczulić by ją mieć choć na chwilę.
Palenie jest fajne, skutki palenia są niefajne. Szczególnie gdy jesteś młody i masz sprawy do poukładania, gdy co roku obiecujesz sobie że zrzucisz w końcu ten mięsień piwny a kończysz tradycyjnie ze splifem i Ciechanem miodowym w blasku wiosennego słońca w którym mógłbyś wyjść pobiegać i spalić te puste kalorie.
Na blanta wyrwiesz gimberę która leci na starszych którym miesiąc w miesiąc wpływa hajs na konto, jak trafisz blondynkę to będzie go szukała w najciemniejszym kącie twojego mieszkania. Tylko nie słuchaj z nią Rok Później Bonsona, ok? Dąt bi stupid!

Palenie jest niefajne gdy widzisz ziomków którzy odlatują w cięższe klimaty(junołłotajmin?). Jesteś bezradny, takich ludzi musisz mieć blisko, takich ludzi trzeba kontrolować, słabe umysły szybko się wciągają w różne gówna. Przy odrobinie pokory pytam sam siebie czy też nie jestem takim słabym umysłem. W sumie nie wiem i nie chcę sprawdzać hasztag tchórz.

Wszystko zależy od nastawienia, bo wiesz najważniejsze to znać siebie i swoje granice, swój umiar.
Już na bank nie pojadę po to żeby zaistnieć jak żaden dotąd, Wankz to robił i co z tego ma? 500 wosków na regałach u największych polskich truskuli.
Nie pojadę bo nie mam ku temu warunków stop. Nie pojadę bo jestem wstydliwym leniem który w domu nie nagra bo rodzinka stale w sześcianie a do studia nie pojedzie bo mu się nie chce, do tego się wstydzi. Będę tego kurwa żałował, że nie wytłoczyłem sobie jednego LP z moją własną skromną twórczością! Adapter się pewnie cieszy.

Ale wracając do meritum dziury w pamięci, wszystko przez zwijane skuny na pęczki, skumaj podwójne elo elo hiphop, dla zespołu LaikIkeOne popiątne, a raczej pięciokrotne. Rymy w hiphopach to prosty temat, trzeba po prostu patrzeć w kategorii multisylabówek i Marcin miał niedawno w tym temacie rację. Nie rymujesz słów bo to Cię ogranicza tylko sylaby, to trzeba czuć, trzeba być jebanym truskulem, tak jest po prostu bardziej elastycznie no. Wróciłem na długo, mam nadzieję, że rzucam na dłużej. Póki co jest łatwo bo nie mam nawet by nabić lufkę więc level easy.

No i jeszcze jedno, życie nie jest tak piękne jak wizja Kumara który pieprzył się z torbą trawy, czas znaleźć czas dla innej. Stały związek potrzebny, serio. Po jednonocnych znajomościach mam moralniaka, nawet gdy trafi się ładna.

Nick:

Pytanie kontrolne: Jak ma na imię Adam Małysz?

Komentarz:Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze