This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Laj.c0.pl - Archiwum, rok 2011 - czerwiec
13
Cze
2011

Powrót po latach...

... a dokładniej po roku. Od roku, od rozsypania mi się ekipy nie byłem na żadnej imprezie airsoftowej. Dopiero miniony weekend jako pierwszy od tego czasu upłynął mi pod znakiem airsoftu. Sobotni trening, który przerodził się w spacer w szpeju po lesie oraz niedzielna strzelanka z prostym scenariuszem na Fakro.

Chciałbym przy okazji napisać coś odnośnie ilorazu inteligencji części maniaków ASG. Otóż wśród ludzi z którymi miałem okazję się postrzelać niewielu było takich, którzy potrafili zrozumieć ten prosty scenariusz, nie chciałbym widzieć ich min podczas tłumaczenia mechaniki LARP'ów czy Mil-Sim'owych zasad CCS. Kondycja intelektualna airsoftowców moim zdaniem z każdym pokoleniem spada. Inaczej nie potrafię opisać tego, jak licealiści czy nawet już studenci nie potrafili zrozumieć tego, że scenariusz wymaga tylko i wyłącznie zdobycia skrzyni z Rozpierdolexem(czytaj cegłami :D), siedzenia przy niej 15 minut, przeniesienia jej do budynku Fakro i obrony przez następne 40 minut. D...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Militaria , Wyświetleń: 181

05
Cze
2011

Buka na membranach

Spokojnie dzieci, nie tego/tą Bukę mam na myśli ;)
rys. Spokojnie dzieci, nie tego/tą Bukę mam na myśli ;)Ostatnimi czasy złapałem solidną podjarkę na muzykę której autorem jest wymieniony w tytule Buka. Ten zawodnik SumyStyli wręcz omamił mnie swoim głosem i tekstami. Obecnie czekam z niecierpliwością na jego nową płytę - "Pokój 003 LP" która to ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Abstrahując od tego, że piszę tylko po to aby nadgonić zaległości(miesiąc bez ani jednego postu) chciałbym się podzielić trackiem który wciągnął mnie jak wir. Jest to "Danse Macabre", utwór z płyty "Po drugiej stonie lustra" z gościnnym udziałem Rahima.


Tego kawałka mogę słuchać bez przerwy. ;)
...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Wolne myśli , Wyświetleń: 346

04
Cze
2011

Prakty, prakty i po praktach

Przez ostatni miesiąc zamiast do szkoły kierunkowałem się codziennie w kierunku Tychów na praktykę zawodową. Miejscem w którym ją odbyłem był tyski market OBI. Abstrahując od tego, że stricte informatycznych prac było jak na lekarstwo, nawet mi się podobało. Przy okazji zrobiłem małe rozpoznanie i zapoznałem się bliżej z warunkami pracy we wspomnianym markecie.

O ile idąc do pracy w OBI nie ma co nastawiać się na kokosy, to pracownicy są naprawdę w porządku. Kierownik działu w którym przyszło mi pracować - DPT (dział przyjęcia towaru) - jest naprawdę w porządku. Poznać można wielu zabawnych ludzi. Warunki pracy moim zdaniem są niezłe, ani wyjątkowo trudne ani bardzo dobre. Wiadomo, praktykanci często są wykorzystywani do zrobienia wielu rzeczy które nie należą do ich obowiązków, niemniej niemal żadna wykonywana praca nie należała do wyjątkowo trudnych.

Spędzony o OBI czas uważam za dobrze wykorzystany. Oczywiście mogłem trafić w lepsze miejsce - kilka osób miało cały dzień pełen ...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Różne , Wyświetleń: 219