This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Laj.c0.pl - Archiwum, rok 2011 - marzec
27
Mar
2011

Fokus - Prewersje

Okładka puyty
rys. Okładka puyty


Tracklista

01. Lubisz To
02. Prewersje
03. Lament
04. Nie Da Się
05. Cytryny ft.Losza Vera
06. GPS
07. Wszystko Będzie Dobrze ft.Gutek
08. Cikiciki
09. V.I.P.
10. 6ścian
11. Sny
12. Definicja

Wstęp

Druga solowa płyta Fokusa cechuje się przede wszystkim innym podejściem artysty do sprawy. O ile "Alfa i Omega" to album wydany w pełni samodzielnie, tutaj już Fokus pozwolił sobie pomóc w wykonaniu płyty profesjonalistom w danych dziedzinach. Dzięki tej decyzji mamy moim zdaniem jedną z najlepszych płyt tego roku i jestem pewien że powiem to samo w grudniu, gdy będzie do wyboru mnóstwo innych pozycji.

Chwila euforii

Fokus na tej płycie zajął się tylko tekstami i warstwą wokalną. Tracki są znaczni lepsze niż na AiO, mimo że jest ich tylko 12 mamy pewność że każdy z nich sprawi przyjemność naszym uszom zarówno za sprawą wokalu Fo jak i dzięki producentom którzy przyczynil...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Recenzje puyt , Wyświetleń: 374

24
Mar
2011

GIMPresje cz. 1 - logo MaxFloRec

Miniaturka tapety
rys. Miniaturka tapety


Wczoraj późnym wieczorem postanowiłem dla relaksu po wieczorze spędzonym przy ray tracinigu zrobić coś bardziej twórczego. Jako podstawa do nowo powstałej tapety wybrane zostało logo Maxflorec. Efekt może nie jest piękny, nie zachwyca paletą barw lecz krzykliwe czy też kontrastujące ze sobą kolory raczej nie są mile widziane na pulpicie. Co mi się podoba? Przede wszystkim prostota, efekt wygląda nieźle mimo zastosowania niewielkiej ilości filtrów. Nie podoba mi się zaś to, że tapeta jest za mało hip-hopowa a umieszczenie na niej logo stricte rapowej wytwórni muzycznej zobowiązuje wręcz do nadania jej hip-hopowego charakteru.

Dobra, co ja będę się rozpisywał. Tapeta w wymiarach 1920x1080px do obejrzenia TUTAJ...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Grafika , Wyświetleń: 1190

03
Mar
2011

TARDIS - model 3D

Od dłuższego czasu na zajęciach specjalizacyjnych moja klasa męczy się z prgramem do Ray Tracing'u - Pov Ray'em. Co prawda posiada on ogromne możliwości, przy tym jest darmowy. Lecz dla osoby po technikum w zasadzie nieprzydatny. Wprawdzie niechętnie podchodzę do tworzenia grafiki w rtym programie, jednak dla pasji jaką jest świat Doctora Who, a konkretniej niebieskiej budki telefonicznej warto go czasem uruchomić. W ten oto sposób powstał mój model TARDIS 3D. Efekt mi się podoba. Poniżej chciałbym przedstawić krótką animację TARDIS ver.1 lecącego przez bliżej nieokreśloną przestrzeń ;) Jesli ktoś ma ochotę na sprawdzenie jak to wygląda "od środka" poniżej wrzucam też listing TARDIS ver 1.2 oraz parę renderów.

This text will be replaced


[code]#include "colors.inc"
#include "textures.inc"
 
 
// An area light (creates soft shadows)
// WARNING: This special light can significantly slow down rendering time...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Grafika , Wyświetleń: 393