This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Laj.c0.pl - Archiwum, rok 2010 - czerwiec
24
Cze
2010

O mych słowach

Witam. Dziś chciałbym zaprezentować kolejny napisany tekst, który to jest pierwszym wklejanym przeze mnie całym kawałkiem. Stworzyłem do niego już podkład, teraz trzeba tylko czekać do nagrywek z kumplami :D, lecz to dopiero w sierpniu gdy będziemy mieć sprzęt. Tekst jest dość trudny w wykonaniu, zmienne tempo, często niewielkie przerwy utrudniające nabranie powietrza i takie tam pierdółki...

Ale przejdźmy już do sedna sprawy:

Moje teksty rzucam nimi gdzieś za miedzę
Tam gdzie stoisz Ty, weź je zbierz tą wiedzę
To są teksty o życiu gdzieś na drugim planie
Bo po co wybijać się wkładać między hieny głowę
Rymowanie, to sposób na przekazywanie
Tych treści złote myśli też są rymowane
Wyjmowane z głębokich szuflad wnętrza umysłu
Który walczy ze światem niczym Spartan trzystu
Chce przetrwać, w nierównej walce
Honorowo bo nie chce kłaść życia na Temidy szalce
Przegrywa, mózg niszczeje transmisja danych
Słabnie całkiem jak w kablach przerdzewiałych
Rozkminia, jaka jest tego p...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Teksty , Wyświetleń: 172

20
Cze
2010

19 czerwca 2010

Dawno nie miałem tak męczącej soboty jak wczorajsza. Poza tym, że cały dzień byłem na nogach to nie działo się prawie nic. Nudno jak zawsze. W tymże dniu odbywał się festyn integracyjny organizowany przez Ośrodek dla niepełnosprawnych bł. Karolina w Lędzinach. Z racji że nie miałem nic do roboty postanowiłem trochę pomóc jako ten gośc od czarnej roboty.

Zbiórka wolontariuszy odbyła się o 10:00 rano, co ciekawe z kilkunastu osób na niej obecnych, wieczorem zostało już nas tylko czterech a w zasadzie trzech. Zaczęliśmy od stawiania namiotów z którymi to było najwięcej chyba problemów. Jeden z nich rozkładalismy gdzieś conajmniej z pół godziny :D. Później już zostało rozstawić ławki i stoły, udało nam się zmiescić w limicie czasu. Na start o 14:00 wszystko było gotowe. Co potem?? W zasadzie luz, wyjście na browara, gra w karty, niemal super impreza, jedzenie za darmo i mozna tak bez końca.

Do czasu gdy ludzie zaczęli masowo głodnąć. Z racji że wolontariusze przebywali pod namiotem,...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Dni z CV , Wyświetleń: 251

13
Cze
2010

Airsoftowa apteczka

Najważniejsza zasada w airsofcie brzmi "bezpieczeństwo to podstawa". Jest ona wymieniana przede wszystkim w sprawach takich jak okulary/gogle, zabezpieczenie terenu gry czy samych rozgrywek (pod względem medycznym). O ile na większych imprezach apteczki są niezbędne, o tyle na małych spotkaniach często o nich zapominamy, a to błąd.

Apteczka pierwszej pomocy
rys. Apteczka pierwszej pomocyApteczka pierwszej pomocy to przedmiot używany najrzadziej (oby nie był używany wcale). Jest ona często uważana jako zbędny ciężar, który tylko ciąży pośród całego oporządzenia. Niniejszy artykuł przedstawi, co powinno się w takiej apteczce znaleźć.

Zgodnie z zasadą, że lepiej nie dotykać sprzętu, z którego nie potrafi się korzystać w apteczce pierwszej pomocy powinno się znaleźć jak najmniej wyposażenia. Osoby zaznajomione z tematyką pierwszej pomocy same skompletują swoją apteczkę w oparciu o własne umiejętności i doświadczenie. Dla pozostałych przygotowałem mały wykaz.

[h]Najważniejs...(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Militaria , Wyświetleń: 1078

08
Cze
2010

IE do lamusa

Chciałbym tylko napisać krótką notkę że blog nie jest w ogóle przystosowany pod przeglądarkę Internet Explorer.

Wszelkie błędy pojawiające się pod przeglądarką Microsoftu nie będą naprawiane.
Inaczej sprawa ma się z pozostałymi przeglądarkami. Jeśli zauważysz jakiś błąd pod Firefoxem, Operą czy inną przeglądarką ucieszyłoby mnie, gdybyś napisał o tym choćby w komentarzu do tego wpisu....(Czytaj)
Podziel się: Dodaj na Facebook.com Dodaj na Blip.pl Dodaj na Twitter.com Dodaj na Wykop.pl Dodaj na Śledzik.pl
Zaszufladkowano w: Różne , Wyświetleń: 165